Flag_denmark

ПРО КОМПАНІЮ

Polar Seafood Ukraine - дочірня компанія Polar Seafood Denmark A / S, провідного рибовидобувного підприємства Північної Європи, яке має більш ніж тридцятирічний досвід в рибній ловлі та переробки риби, молюсків і ракоподібних. Підприємство володіє власним флотом, оснащеним інноваційним обладнанням, а також має квоти на вилов риби і морепродуктів, які переробляє на власних сучасних заводах. Центральний офіс знаходиться в Данії в місті Водсков. Так само офіси компанії знаходяться в Англії, Норвегії, Швеції, Італії, Росії, Канаді та Україні.

Компанія Polar Seafood Ukraine заснована в 2012 році і на даний момент є одним з найбільших імпортерів в Україну широкого спектру високоякісних морепродуктів.
Компанія імпортує більше 100 найменувань морепродуктів та риби з різних країн світу: Гренландії, Данії, Норвегії, Таїланду, Індії, Індонезії, Бангладеш, Великобританії, Малайзії, Китаю, В'єтнаму, Чилі, Канади, Іспанії та ін.
Холодноводні креветки, тепловодні креветки, гребінці, мідії, кальмари, омари, лангустини, каракатиці, восьминоги, сніжний краб, а також весь спектр риб Північної Атлантики - всі ці продукти компанія з задоволенням пропонує українським партнерам під брендами «POLAR SEAFOOD», «SEAFOOD LINE »і« ARTI SEAFOOD ».

Якість і безпека продуктів, що випускаються є головним пріоритетом компанії. Система управління якістю охоплює весь процес від вилову сировини до готової продукції. Заводи в Гренландії і Данії сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів, мають BRC і IFC акредитацію, а також систему контролю якості і безпеки продукції HACCP.


 

Polar Seafood Ukraine - Кращі морепродукти з усього світу!

Polar Seafood Ukraine - є одним з найбільших імпортерів в Україну широкого спектру високоякісних морепродуктів. Компанія імпортує більше 100 найменувань морепродуктів та риби з різних країн світу. Холодноводні креветки, тепловодні креветки, гребінці, мідії, кальмари, омари, лангустини, восьминоги, а також весь спектр риб Північної Атлантики - всі ці продукти компанія з задоволенням пропонує українським партнерам під брендами:

«POLAR SEAFOOD», «SEAFOOD LINE» і «ARTI SEAFOOD ».

Онлайн - Каталог