Flag_denmark

ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ ТА ЯКОСТІ

 

Якість і безпека продуктів, що випускаються є головним пріоритетом компанії. Система управління якістю охоплює весь процес від вилову сировини до готової продукції. Заводи в Гренландії і Данії сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів, мають BRC і IFC акредитацію, а також систему контролю якості і безпеки продукції HACCP. Гігієна на заводах компанії відповідає найжорсткішим вимогам і ґрунтується на строгих правилах, введених Датської Ветеринарної Службою, HACCP, BRC і також нашими власними високими стандартами. Гігієнічні вимоги охоплюють всі виробничі етапи - проектування будівель і споруд, контроль виробничих процесів, одягу робітників, відносин в колективі і якості процедур очищення. Для підтримки наших високих стандартів ми продовжуємо фокусуватися і далі розвиватися в цій області.

Сертифікат MSC (MARINE STEWARDSHIP COUNCIL)

Стандарт має 3 критерії, яким повинна відповідати кожна рибопромислова компанія:

Принцип 1: Стійкі запаси риби
Риболовецька діяльність повинна вестися на рівні, відповідному популяції риби. Будь-яка сертифікована рибопромислова компанія повинна працювати таким чином, щоб забезпечувати безперервне рибальство і не допускати надмірного використання ресурсів.
Принцип 2: Зведення до мінімуму впливу на навколишнє середовище
Рибопромислові операції повинні управлятися для підтримки структури, продуктивності, функціонування і різноманітності екосистеми, від якої залежить рибопромислова компанія.
Принцип 3: Ефективне управління
Риболовецька компанія повинна відповідати всім місцевим, національним та міжнародним законам, а також володіти системою управління, що дозволяє їй реагувати на обставини, що змінюються і забезпечувати стабільність.

Факти про MSC:
  • Заснована в 1996 році WWF (Всесвітній фонд дикої природи) і компанією Unilever.
  • Незалежна некомерційна організація, яка встановлює стандарти для сталого рибальства.
  • Стандарти засновані на (Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй) ФАО «Кодекс ведення відповідального рибальства».
  • ФАО: "Право на рибу несе з собою зобов'язання робити це відповідально, з тим щоб забезпечити ефективне збереження і управління живими водними ресурсами".
  • Близько 10% від загального світового врожаю спійманої риби сертифіковане MSC.
  • Більше 28 000 морських продуктів по всьому світу мають синю MSC маркування.

Polar Seafood Ukraine - Кращі морепродукти з усього світу!

Polar Seafood Ukraine - є одним з найбільших імпортерів в Україну широкого спектру високоякісних морепродуктів. Компанія імпортує більше 100 найменувань морепродуктів та риби з різних країн світу. Холодноводні креветки, тепловодні креветки, гребінці, мідії, кальмари, омари, лангустини, восьминоги, а також весь спектр риб Північної Атлантики - всі ці продукти компанія з задоволенням пропонує українським партнерам під брендами:

«POLAR SEAFOOD», «SEAFOOD LINE» і «ARTI SEAFOOD ».

Онлайн - Каталог